Kamenná prodejna i eshop fungují i v systému PES 5. Máme otevřeno, neváhejte se zastavit :-) ! Zboží ze zakázaného seznamu (hračky, oblečení..) lze objednat pouze online.

Reklamace / Vrácení zboží

REKLAMACE

  1. Pošlete nám prosím vyplněný reklamační formulář (viz níže) na teddyhosvet@gmail.com včetně fotografií poškození či vady zboží.
  2. Po obdržení Vašeho emailu Vás budeme kontaktovat. Prosím, vyčkejte na odpověď s pokyny pro zaslání reklamovaného zboží.
  3. Adresa kamenné prodejny pro zaslání reklamovaného zboží:  Komenského 104, Nové Město nad Metují, 549 01(bez dobírky), přiložte kopii prodejního dokladu.
  4. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat a informovat o možnostech řešení reklamace.

 

Reklamační formulář

Nárok na reklamaci se nevztahuje na opotřebování zboží běžným užíváním a na škody na zboží z nevhodného používání nebo na škody zaviněné uživatelem (např. nevhodný způsob praní, zacházení, apod.)

 VRÁCENÍ ZBOŽÍ V ZÁKONNÉ LHŮTĚ 14 DNÍ

  1. Pošlete nám vyplněný formulář na odstoupení od kupní smlouvy (viz. níže) na teddyhosvet@gmail.com
  2. Po obdržení Vašeho emailu s vyplněným formulářem Vás budeme kontaktovat s pokyny pro zaslání zboží zpět.
  3. Adresa kamenné prodejny pro zaslání vráceného zboží: Komenského 104, Nové Město nad Metují, 549 01 (bez dobírky), přiložte kopii prodejního dokladu.
  4. Co nejdříve vás budeme kontaktovat o obdržení zásilky a vyřízení vrácení zboží.

 

Formulář pro vrácení zboží bez udání důvodu v zákonné lhůtě 14 dní

Veškeré zboží je možné vrátit do 14 dnů (od převzetí zásilky) bez udání důvodu. Zboží musí být vráceno kompletní, původním stavu a obalu, nesmí jevit známky opotřebení a používání. Zboží zaslané na dobírku nebude přijato!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.