Kamenná prodejna i eshop fungují i v systému PES 5. Máme otevřeno, neváhejte se zastavit :-) ! Zboží ze zakázaného seznamu (hračky, oblečení..) lze objednat pouze online.

O nás

 
Tým Teddyho světa 2020: Už je nás 6 :-) !
image0

(Foto z 8/2020. Na fotce: Horní řada zleva: Eliška, Peťa, Terka. Dole zleva Anička, Lucka H. Chybí Lucka V. K.)

Teddyho svět je mladý projekt, který vznikl v dubnu 2017 během první přednášky pro Mateřské centrum v Novém Městě nad Metují v rámci oslav Týdne opravdových plen. Maminky měly zájem se i po přednášce individuálně poradit s jejich konkrétními potřebami pro své drobečky, a rámec přednášky už jim na to nestačil. Tak vzniklo nezávislé látkové poradenství

Když už měly veškeré teoretické informace, tak si chtěly plenky zapůjčit, a zkusit si, jak to s látkovkami reálně chodí. Oproti jednorázovkám je to poměrně veliká změna, a tím, že si prošly celý plenkový koloběh (plenku nasadit, vyprat, pověsit, složit), tak měly jasnější představu, jestli do látkovek chtějí investovat nemalé peníze, a také s jakými značkami, typy zapínání a materiály se jim nejlépe pracovalo. Díky tomu vznikla půjčovna plenek, která již čítá přes 18 značek, všechny typy plen a zapínání, co jsou v současnosti na trhu.

Peťa Žatková - Na začátku jsem za značkou Teddy pleny byla sama. Jsem maminka Teddyho (2/2016) a Artyho (9/2018), kteří mají to štěstí, že byli od příchodu z porodnice látkovaní, takže mohu poradit, jak na začátku u ležícího uzlíčku, tak přes období prvních příkrmů, běhající batolátko trénující na nočník až po odplenkování.

Od srpna 2019 jsem měla dvě svělé kolegyně Renču a Helču. V listopadu 2019 se pak přidala ještě naše dlouhodobě spokojená klientka Lucka V. K., která se stará hlavně o přidružený projekt scuk.cz, kdy ji u výdejů farmářských potravin vidíte každých 14 dní

Lucka V. K. je s námi od listopadu 2019. Má prvního synka Kiliánka(1/2019), který do Teddy pleny přišel poprvé ještě v bříšku na kurz látkování. Poté k nám Lucka chodila pravidelně pro ekodrogerii bez obalu,zúčastnila se kurzu zerowaste, což jí jako životní styl je velmi blízké. Kilísek se od mala nosil ve Storchenwiege, hned jak povyrostl už měl z Teddy pleny svoje krásné nosítko od Kibi. Lucka se pak díky scuku ze spokojené zákaznice stala velmi fundovanou kolegyní, protože téměř vše co v obchůdku máme má za rok nákupů u nás vyzkoušené na vlastní kůži. Mimo to je autorkou historických publikací o Novém Městě a aktivní přispěvatelkou do místního časopisu. Někteří z Vás ji budou znát jako učitelku z Rychnovské školy Mozaika, kam se i při mateřské ráda na pár hodin v měsíci vrací.

Eliška S. - s Eli se potkáváte každou středu dopoledne, je maminou dvou skvělých kluků, peče domácí chleba a sbírá minerály. Původní profesí pracovala ve výzkumném ústavu, a nyní Vás provází prvními krůčky mateřství.

V roce 2020 se do týmu přidaly:

Lucka H. - Koordinátorka offline reklamy, mamka dvou dětí a duše našeho projektu. Setkáte se s ní hlavně na akcích v mateřských centrech, a při jednáních s našimi partnery.

Anička K. - má na starosti úterní dopolední směny v obchůdku, kdy se na Vás bude těšit i s téměř ročním Adámkem. Kromě toho je šikovnou grafičkou, což se brzy promítne i ve vizuálu naší firmy, nových letáčcích, produktových fotkách a dalších vychytávkách, na které se můžete těšit. Ve volném čase ráda kreslí a je už celkem dvojnásobná máma.

Terka Š.- Je z nás nejdéle v roli maminky, má už totiž 3 syny a na mateřské je dlouhých 6 let. Proto se rozhodla vzít páteční směny a moc se těší, že se s Vámi bude setkávat v obchůdku naživo. 

ŘÍJEN 2020
6. 10.2020 měníme název z Teddy pleny na Teddyho svět, který nám lépe sedí, protože "pouze z plenek" jsme již vyrostli :-)
V říjnu se k nám přidala Týna :-), bude se o vás starat na večerních směnách.
23.10. Po roce nás opustila Lucka V. K.
29.10.Zároveň jsme se přestěhovali na novou adresu! V centru Nového Města  - Komenského 104 :-)
 

Jak vybíráme dodavatele pro náš obchod?

Pokud lze, tak za výrobci jezdím přímo do výroby - takto jsme se podívali k Breberkám do Poděbrad, do Unua (Tábor), Tierry verde (Brno), Cronies (Chlístov), Mamik (Náchod), k Alucha (Olomouc),a VeKa (Přáslavice) a dalším. Osobně jsem zastupovala firmu Petit lulu při prodeji na veletrhu For Kids 4/2018 v Praze.

Jsem také aktivní členkou několika FB skupin látkujících maminek jak v ČR, tak i v Irsku, kde člověk stále čerpá nové informace a řeší nové výzvy. Mé příspěvky zde naleznete pod pseudonymem Peťa Johansson (ne, nemám za manžela švéda :-) ).

 V neposlední řadě je největším impulsem pro rozvoj každé setkání s Vámi, snaha vymyslet vhodné řešení Vám na míru, abyste Vy i Vaše miminko byly maximálně spokojeny.

A proč název Teddyho svět?

Je to prosté, můj první syn se jmenuje Teddy, takže mu to vlastně všechno patří, a je to náš malý šéf ;-) 

Obchod je splnění mého obrovského snu, pro který jsem hodně dlouho a neúnavně pracovala, podporoval mě manžel i široká rodina. Je to můj život a veliká láska, svých zákazníků si nesmírně cením a každý, kdo kdy do prodejny vkročil popisuje domácí laskavou atmosféru a zklidnění, které přichází v místě, kde pracují lidé, kteří svou práci mají rádi. 

 Proto buďte našimi hosty, a vítejte v Teddyho světě!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.