OTEVÍRACÍ DOBA NA OBJEDNÁNÍ :-) !

Proč nakoupit u nás?

1) NEJSTE NA TO SAMI

Pomáháme vám od těhotenství po školku.

2) LOKÁLNĚ

Podporujeme české výrobce, kteří tvoří více jak 70% sortimentu obchůdku. Jsou mezi nimi maminky na mateřské a samoživitelky.

3) EKOLOGICKYPřírody, Země, Udržitelnost, List, Pozor, Cyklus

Pomáháme vám redukovat jednorázový odpad. Pro zasílání balíku preferujeme recyklované krabice, které znovu využíváme, i výplně.

Lektorskou činností přispíváme k životu v souladu s filozofií zerowaste, kterou i samy ve svých domácnostech aplikujeme.

V sortimentu preferujeme výrobky, které jsou šetrné k přírodě během výroby, používání i na konci svého života. 

Pokud to lze, snažíme se vám nabízet opakovatelně použitelné alternativy. Nakupujeme zboží i bez obalu nebo ve znovu plnitelných kanystrech.

60733196_2362412034004859_2898321558579707904_n

4) VÍME CO PRODÁVÁME

Jsme 4 mámy od celkem 6 dětí, máme nadhled a zkušenosti, zboží testujeme na svých dětech už 4 roky. Sbíráme zpětnou vazbu od Vás, našich klientů, a sortiment neustále vylepšujeme, abychom Vám nabízely jen to nejlepší. Neustále se vzděláváme a informace pak během kurzů vracíme k vám.

5) MŮŽETE SE U NÁS STAVIT

Nejsme "no name" podnik v hlubinách internetu, máme kamennou prodejnu v Novém Městě nad Metují, kde vás vždy rádi uvidíme a přivítáme do kouzelného světa Teddy pleny

6) VŽDY INDIVIDUÁLNĚ VÁM NA MÍRU

Konzultace i kurzy jsou maximálně pro 3 lidi, abychom měli prostor věnovat se jen vám a tomu, co vás zajímá. Neděláme "masové" akce, chceme vědět, kdo k nám přišel, co potřebuje. Své klienty známe jménem, protože se k nám vracejí.

7) SLUŽBY CO JINDE NENAJDETE

Naše půjčovna nosítek, šátků a plenek vám umožní vše zkusit, pomáháme vám s nastavením, údržbou, používáním. Díky tomu můžete věci používat správně a nemusíte hned investovat veliké peníze, když si nejste jistí, zda je to to pravé zrovna pro Vás.

8) ŠIROKÁ NABÍDKA

Zastupujeme více než 50 značek (převážně z ČR), které prošly přísným testem kvality. Najdete u nás 2x týdně čerstvé farmářské potraviny a každých 14 dní závoz bezobalových potravin. Díky tomu u nás seženete vše na jednom místě pro ekologicky smýšlející moderní rodinu.

Handshake, Ruce, Přenosný Počítač, Monitor, Online

9) ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Školíme na základě vlastních skript, které majitelka Péťa Žatková průběžně aktualizuje o nejnovější poznatky v oboru dle vlastního průzkumu trhu. Tyto unikátní studijní materiály pak používáme na kurzech.

10) JSME ONLINE

Nejste odsud a chcete se s námi seznámit na dálku? Není problém, dali jsme si tu práci a vše, co u nás najdete, fyzicky převádíme i na eshop.

Peníze, Růst, Úrok, Uložit, Investovat, Akcie, Fondy

11) CENY JAKO U VÝROBCE

Prodáváme za maloobchodní ceny, tj. neplatíte nic navíc než kdybyste nakoupili přímo od výrobce. Často také pořádáme přes FB předobjednávky, kde si můžete sami předem vybrat, co vám do obchůdku přijde.

12) VLASTNÍ ČLÁNKY

Na FB zveřejňujeme vlastní obsah, který píše náš tým 4 maminek. Testujeme pro Vás zboží, točíme videa na našem YouTube kanále, píšeme o našich čtyřech hlavních tématech- zerowaste, ekodrogerie, vše okolo dětí a farmářské potraviny.

13) NEJSME JEN PRO DĚTI

Krásné, Mladý, Děvče, Ženy, Ležel, Kterým Se, Tráva

Nabízíme zboží i pro ekologickou domácnost bez dětí. 

Najdete u nás bezobalovou ekodrogerii, kosmetiku, krásné dárky nebo dámské oblečení, které můžete nosit, i když nejste maminkou a bude Vám skvěle slušet.

14) AKTIVNĚ PODPORUJEME MALÉ FIRMY

Vyhledáváme malé lokální dílny, kterým dáváme u nás v obchůdku šanci prosadit se, podporujeme je i články a recenzemi.

Takto jsme pro Vás objevili např. firmu Mámou poprvé, Mamik, Alucha nebo Veka. Snažíme se vyhledávat i výrobce v našem okolí a proto u nás naleznete oblečení firmy Cronies z Chlístova nebo med od Zelených z Přibyslavi.  

Ruce, Přátelství, Přátelé, Děti, Zábava, Štěstí, Dítě

15) STARÁ SE O VÁS TÝM

Jsme 4 mámy, samy o sobě bychom na vše nestačily. Máme děti, o které se staráme, muž a také pečujeme o domácnost.. Díky tomu, že se v obchůdku střídáme, dělíme si práci okolo objednávek, běhání na poštu a doplňování zboží, tu pro Vás dokážeme být 24/7 a přitom nezanedbávat své rodiny, které jsou pro nás na 1. místě. 

Čas v obchůdku je pro nás vzácný a do práce se těšíme, je to poznat i v našem chování k vám, našim zákazníkům. Opravdu vás rádi vidíme a nemusíte se bát, že by na vás na druhé straně nečekal úsměv :-)

16) PRODÁVÁME ETICKY

Dítě, Smutný, Červená, Proužek, Košile, Chlapec, Černá

Z principu nenakupujeme zboží z Číny od neověřených obchodníků. Jedinou výjimku tvoří bambusové plenky XKKO z českého závodu, který si dodržování kvality pracovních podmínek ve výrobě hlídá.

Eliminujeme jednorázové nerozložitelné zboží, které není možné nahradit udržitelnějším zdrojem. 

Nenabízíme dětem u pokladny cukrovinky ani jednorázové plastové hračky.

tým teddypleny

17) BUDETE SE U NÁS CÍTIT JAKO DOMA

Prodejna má zázemí pro přebalení a nakojení miminek, těhotné potěší koupelna v dosahu pár kroků. 

Není problém při kojení dostat sklenici vody.

Za Teddy tým

Peťa, Týna a Klára

a naše děti Teddy, Arty, Lola, Váňa a Ája