Další softshellové oblečení k vyzkoušení v kamenné prodejně Nové Město nad Metují (KH kraj)

Black Friday NE! Giving Tuesday ANO!

BLACK FRIDAY

GIVING TUESDAY

Black friday, česky Černý pátek, je neformální svátek všech slevuchtivých nakupujících, letos připadl na 29.listopadu 2019. Zaznamenal ho snad každý, protože reklamní masáž byla na každém kroku. S nadsázkou můžeme říct, že jsme otevřeli lednici a i ta na nás začala křičet: "Černý pááátek, sleva, sleva, SLEVÁÁÁ!".

My v Teddy pleny s touto prodejní akcí nesouzníme, podle nás vyvolává zbytečné násilí mezi lidmi ať už fyzické nebo virtuální. 

Ovšem nechtěli jsme dělat, že se nic neděje a zvolili jsme tedy úplný protipól Černého pátku - Giving Tuesday, největší celosvětový dárcovský svátek roku, letos konaný 3.prosince 2019.

Chvilku jsme vybírali, koho podpoříme, a protože jsme obchůdek zaměřený především pro potřeby v rodičovství a našimi zákaznicemi jsou hlavně maminky s malými miminky, zvolili jsme Úsměv mámy.

Úsměv mámy je organizace žen, které si prošly poporodními úzkostmi, depresemi, psychózou v době, kdy by měly zářit štěstím a radostí z těhotenství a porodu svého malého uzlíčku. Pomáhají ženám, čerstvým maminkám, zvládnout těžké chvíle, které mohou v těhotenství a po porodu potkat každou z nás.

Zřídili jsme tedy v obchůdku kasičku, kam mohly naše milé zákaznice přispět od pátku 29.listopadu 2019 do úterý 3.prosince 2019, přidali jsme pár korun i za náš tým Teddy pleny a vybralo se 350 Kč. Možná se to zdá jako malá částka, ale není, my jsme nadšeni a peníze už doputovaly na místo.

GT Potvrzeni GT

"Je to malá kapka, ale nám to dává smysl. Moc děkujeme všem dárcům." s úsměvem vzkazuje naše Peťa. 

A pro všechny maminky, co mají nějaké trápení s dětmi, necítí se dobře, mají pochyby, strach bychom chtěli říci: "Nejste na to samy!" a máme tu jeden všeříkající obrázek. :-)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.