Kamenná prodejna je otevřená i od 1.3.2021 v nouzovém stavu. Jsme tu pro vás :-)

Voukkoset Normal vložky 12 ks extra tenké

 
 

Jednorázové ekologické dámské vložky - normal, extra tenké

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do
9.3.2021
85 Kč / ks    
Značka VUOKKOSET
Webová stránka značky vuokkoset.fi/fi/
Kategorie Jednorázové ekologické menstruační pomůcky
 

Největším přínosem dámských vložek Vuokkoset je jejich zdravotní nezávadnost. Oproti běžným vložkám neobsahují žádné chemikálie, vonné látky či umělé hmoty. Nezpůsobují žádné podráždění pokožky.

Jsou vyráběny z finské celulózy – certifikovaných lesů. Rovněž samotná výroba (je využívána vodní elektrárna – žádné emise CO2) je hodnocena certifikátem, který potvrzuje její naprosto minimální zátěž na životní prostředí.

Ideální pro ženy s citlivou pokožkou. Jsou vysoce prodyšné, bezpečné a pohodlné a velice tenké jen 1,5mm.

Vyvinuty ve spolupráci s Federací pro alergie a astma. Dostupné jsou jak v běžné variantě, tak ve variantě slipových vložek.

Organické tampony a kalhotkové vložky

Vložky jsou plně kompostovatelné.

Vkk_NormalWings_side_rakenne_09-2018_FINAL-1024x803

Tenký sáček balení kalhotkových vložek je vyroben z materiálu Green PE, který je obnovitelným materiálem, ale není plně kompostovatelný.

Vuokkoset kalhotkové vložky je první sérií dámské hygieny, která získala logo Federace pro astma a alergií. Produktová řada byla také oceněna Certifikací Swan Eco Label (mezinárodní biocertifikát). Swan je pro výrobky Vuokkoset důkaz odpovědnosti výrobků za životní prostředí.

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Vuokkoset, výrobky pro ženskou hygienu, vyrábí finská rodinná společnost Delipap, založená v roce 1979. Kromě produktů Vuokkoset vyrábí dětské pleny Muumi Baby a výrobky Helmi Baby pro nejmenší v rodině a Harmony.

Vyrábí produkty šetrné k pokožce, které jsou vhodné i pro tu nejcitlivější. Proto dlouhodobě úzce spolupracují s Alergologickou, kožní a astmatickou asociací.

Vuokkoset 100% Bio jsou prvními menstruačními vložkami označenými Ecolabel EU na světě.

Všechny výrobky řady Vuokkoset jsou oceněny severskou ekoznačkou, tj. Značkou Swan, která rovněž označuje odpovědnost výrobků za životní prostředí.dalipap oyvuokkosetMuumiBaby_logo_new_120stažený soubor_1

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.