Kamenná prodejna i eshop fungují i v systému PES 5. Máme otevřeno, neváhejte se zastavit :-) !

Osvěžovač vzduchu BIO eukalyptus, 100 ml

 
 

Výrazná a zároveň příjemně bylinná vůně eukalyptu působí blahodárně zejména na dýchací cesty. Použít ji ale můžete kdykoliv potřebujete povzbudit, dodat optimismus nebo podpořit soustředění.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
4.3.2021
135 Kč / ks    
Značka Tierra Verde
Webová stránka značky eshop.tierraverde.cz/
Kategorie Ekodrogerie
 

 

Éterické oleje slouží australským blahovičníkům jako přirozená ochrana před hladovými býložravci.

Na tuto jedovatou potravu se adaptovaly pouze koaly a i ty si pečlivě vybírají listy s co nejmenším obsahem silic.

ho příjemná vůně vám zlepší náladu doma, v práci, při studiu i ve sdílených prostorách (čekárny, recepce, šatny, sociální zařízení). Eukalyptový éterický olej má antimikrobiální účinky, proto je oblíbený v obdobích respiračních onemocnění. Zároveň patří mezi přírodní repelenty, takže od vás bude držet dále nezvaný hmyz.

Osvěžovač se hodí k provonění domova, kanceláře i veřejného prostoru. Umí také překrýt nelahodící pachy, využijete jej například na WC.

Neobsahuje žádné umělé parfémy ani jiné syntetické látky. 

Použití:

Důkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Neaplikujete prostředek na tělo a nevdechujte.

Složení:

Líh denat., voda, eukalyptová silice v biokvalitě (Eucalyptus globulus), d-limonen.

Bezpečnostní upozornění:

 

 

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Používejte ochranné rukavice. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Československá Tierra verde je výrobce ekodrogerie a příslušenství s cílem co nejméně zatížit životní prostředí. Pod jejich křídly najdeme značky Casa Organica, Mama natura, Yellow & Blue, Gaia cups, Catz & Dogz, Born Again.

Za značkou stojí Nataša Foltánová a partneři, Brno. Tierra verde

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.